Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzwonnik z Zakrzówka

Utworzony przez Wredny, 9 listopada 2007 r. o 09:37 Powrót do artykułu
LUDZIE WIECIE JAKI SA KIECOLE ONI MYSLA ZE SA BOGAMI KAZDA KASE CHCIELI BY WZIAC DLA SIEBIE ORGANISTY KOSCIELNEGO JESTEM CZLOWIEKIEM WIERZACYM ALE TO CO ONI ROBIA TO STRASZNE ZECZY DALI BY ORGANISCIE DOBRWMU DOBRZE ZAROBIC TO NIECHCA DAC TYLKO ZATRUDNIAJA CIENIASOW ZE AZ STRACH ISC DO KOSCIOLA ZEBY BYC ORGANISTA TO TEZ TRZEBA MIEC ZDOLNOSCI I POWOLANIE POWINNI ZAKLADAC RODZINY TO BY ZOBACZYLI CO TO RODZINA PLACILI BY INACZEJ POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz mamy Ziółkowskiego - nie chciał dać zaświadczenia mojemu synowi, że może zostać chrzestnym. Ale każde otwarcie kawałka ścieżki Lemiechy święci. Święcił także groby żydowskie w obecności rabina szudricha. Teraz to nie wiem czy to ksiądz katolicki czy rabin. Ale jest takie dawne powiedzenie " za pieniądze ksiądż się modli"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...